ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY DO PONIEDZIAŁKU DO GODZINY 21:00

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 8 czerwca (Czwartek)

Czarny czosnek ekologiczny ( 2 główki)


Czarny czosnek ekologiczny ( 2 główki)
Cena: 37,00 zł
- +
80g
produkt dostępny
produkt certyfikowany

(Kraj pochodzenia: Hiszpania)

Fermentowany ekologiczny czosnek smakuje słodko i wytrawnie. Pozbawiony jest zapachu charakterystycznego dla świeżego czosnku. Proces fermentacji kożystnie wpływa na przyswajanie substancji odżywczych i wspomaga działanie antyoksydacyjne.
W kuchni azjatyckiej czarny czosnek używany jest zapobiegawczo przeciwko nowotworom, głównie rakowi prostaty i przełyku. Dzięki właściwościom antybakteryjnym i grzybiczym uważany jest za naturalny antybiotyk.

Wartość odżywcza w 100g: Energia: 212,20 kcal (898,40 kJ), Białka: 6,12 g, Węglowodany: 41,52 g w tym cukry: 41,96g,Tłuszcze: 0.19g w tym tłuszcze nasycone: <0,01g, Błonnik pokarmowy: 1,7g, Sól: 0,09g,
Wyprodukowano w Hiszpanii.

Vegetalia od 1986 roku wytwarza i sprzedaje szeroką gamę produktów ekologicznych, a ponadto jest pionierem w produkcji białka roślinnego. Od początku swojego istnienia firma postawiła na żywność ekologiczną, łącząc w jej produkcji elementy tradycyjnego wyrobu z nowoczesną technologią. W Vegetalii produkty są wytwarzane i pakowane bez użycia konserwantów, barwników i środków chemicznych. Opakowania używane do produktów nie zawierają BPA.


Produkt certyfikowany Produkt certyfikowany