Zamówienia na najbliższą dostawę przyjmujemy  do 14 października  do godziny 21.00. Dostawę na terenie Warszawy i w najbliższych jej okolicach zrealizujemy w czwartek  17 pażdziernik

 

Zamówienia do klientów spoza Warszawy  dostarczone zostaną  w piątek 18 pażdziernik

 

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 17 października (Czwartek)

DLUX dla kobiet w ciąży spray


DLUX dla kobiet w ciąży spray
Cena: 59,00 zł
- +
opakowanie/25ml100ml
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: Wielka Brytania)

 

DLUX dla Kobiet w Ciąży w sprayu 

Suplement diety

Zalecane dzienne spożycie (5 aplikacji*) dostarcza: 1000IU witaminy D, 400ug kwasu foliowego, 1,4mg Witaminy B1 (100% dziennego zapotrzebowania), 2mg Witaminy B6 (100% dziennego zapotrzebowania).

*1aplikacja = 1 spray
 

Bogaty w witaminy D3, B1, B6 i kwas foliowy  suplement DLUX dla Kobiet w Ciąży firmy BetterYou jest wygodny w użyciu i smakuje wyśmienicie. Może byc przyjmowany zarówno w okresie ciąży jak i karmienia.

Każda 25ml butelka wystarcza na 32 dni (5 sprayów dziennie).

Dzięki aplikacji bezpośrednio do jamy ustnej (najlepiej pod język) witaminy są bezpośrednio wchłaniane przez błonę śluzową  do układu krwionośnego, zamiast być przetwarzane przez układ trawienny. Gwarantuje to brak strat podczas procesu absorpcji.

Dzięki procesowi mikro-emulsyfikacji wielkość cząstek jest odpowiednia do jak najlepszego przyswojenia.Ponieważ nasz układ trawienny nie zawsze jest w najlepszej formie omija go oferując najlepszy, możliwy sposób wchłaniania.

Formuła DLUX dla Kobiet w Ciąży została opracowana na bazie oleju kokosowego - przez co zwiększa się jej przyswajalność. Olej kokosowy jest zawieszony w roztworze przy zastosowaniu lecytyny słonecznikowej przez co jest zapewniony doskonały, równomierny rozkład od pierwszego do ostatniego sprayu.  


Dlaczego suplementacja podjęzykowa Better You ?
 - unikalna forma sprayu 
- gwarantowana najwyższa przyswajalność *
- witaminy dostarczane bezpośrednio do układu krwionośnego 
- wygoda, uniwersalność
- 100% naturalnych składników
-wyprodukowane w Wielkiej Brytanii

*School of Pharmacology,Cardiff University??