Zamówienia na najbliższą dostawę przyjmujemy  do 14 października  do godziny 21.00. Dostawę na terenie Warszawy i w najbliższych jej okolicach zrealizujemy w czwartek  17 pażdziernik

 

Zamówienia do klientów spoza Warszawy  dostarczone zostaną  w piątek 18 pażdziernik

 

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 17 października (Czwartek)

Rzodkiewka ekologiczna


Rzodkiewka ekologiczna
Cena: 7,00 zł
- +
pęczek
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: Polska)

Ostry smak rzodkiewki to olej gorczycowy, który zawiera. Ten olej zawiera siarkę, która działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i tonizująco na kwasy żołądkowe.
Rzodkiewka zawiera niewiele kalorii i sporo witamin z grupy B, kwas pantotenowy oraz witaminę C. Jest również bogatym źródłem wapnia, fosforu, żelaza, potasu i magnezu. Jej spożywanie jest szczególnie korzystne dla naszych włosów.
Połączenie żelaza, miedzi i manganu w jednym warzywie sprawia, że rzodkiewka jest polecana osobom cierpiącym na niedokrwistość, gdyż wpływa korzystnie na procesy krwiotwórcze w organizmie.
Rzodkiewki są  zdrowym dodatkiem do twarożku, chłodnika, chleba, sałatek i sosów jogurtowych. Godne polecenia są również coraz bardziej popularne kiełki rzodkiewki bogate w witaminę C, siarkę, potas i magnez. Dieta bogata w te składniki pomoże przywrócić cerze blask.

 

Źródło: wsww.kobieta.info.pl/zdrowie-ze-spiarni/377-wzmacniajca-rzodkiewka-