ZAMÓWIENIA NA KOLEJNĄ DOSTAWĘ PRZYJMUJEMY DO PONIEDZIAŁKU DO GODZINY 21:00. TERMIN NAJBLIŻSZEJ DOSTAWY 24.08.17

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 31 sierpnia (Czwartek)

Pasztet z oliwek czarnych 100g ekologiczny


Pasztet z oliwek czarnych 100g ekologiczny
Cena: 11,60 zł
12,90
- +
100g
produkt dostępny
produkt certyfikowany PROMOCJA!

(Kraj pochodzenia: Hiszpania)

Składniki: Pasta z czarnych oliwek z Aragón* (96%), oliwa z oliwek extra virgin*, tymianek* i rozmaryn*. (*z uprawy ekologicznej).

Wartość odżywcza w 100g: Energia: 227,60 kcal (869,40 kJ), Białka: 1,90g, Węglowodany: 3,25g, Tłuszcze: 23g w tym tłuszcze nasycone: 3,22g.


Wyprodukowano w Hiszpanii. Najlepiej spożyć przed: patrz data ważności na etykietce. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.

 

Vegetalia od 1986 roku wytwarza i sprzedaje szeroką gamę produktów ekologicznych, a ponadto jest pionierem w produkcji białka roślinnego. Od początku swojego istnienia firma postawiła na żywność ekologiczną, łącząc w jej produkcji elementy tradycyjnego wyrobu z nowoczesną technologią. W Vegetalii produkty są wytwarzane i pakowane bez użycia konserwantów, barwników i środków chemicznych. Opakowania używane do produktów nie zawierają BPA.

 

Dewiza firmy brzmi ODŻYWIAĆ ŻYCIE. Zdrowe odżywianie się to jeden z głównych czynników dzięki, któremu możemy cieszyć się dobrym zdrowiem, ponieważ jesteśmy tym co jemy. Dlatego też zadaniem Vegetalii, poza produkcją ekologicznej żywności, jest także promowanie i popularyzacja produktów ekologicznych, które są smaczniejsze, pożywniejsze i zdrowsze. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie z pełnym przekonaniem stwierdzić, że odżywianie się pozwala nam normalnie funkcjonować, ale jakości naszemu życiu dodaje żywność naturalna, ekologiczna.


Produkt certyfikowany Produkt certyfikowany