Zamówienia na najbliższą dostawę przyjmujemy  do 23 wrzesień do godziny 21.00. Dostawę na terenie Warszawy i w najbliższych jej okolicach zrealizujemy w czwartek  26 wrzesień

 

Zamówienia do klientów spoza Warszawy  dostarczone zostaną  w piątek 27 wrzesień

 

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 3 października (Czwartek)

Partnerzy Dobrego Smaku

Najlepszy blog roku 2014 w kategorii KULINARNEJ!!

Wegan Nerd to blog wegański, 100% roślinny, czyli taki w którym nie znajdziedzie przepisów z  mięsem, rybami, nabiałem w tym mleka i innych produktów odzwierzęcych.


Kuchnia roślinna nie działa konwencjonalnie. Pełno w niej świeżych produktów, ciekawych połączeń, warzywa zamieniają się w pyszne desery, główne danie bywają wymyślne, ale i proste zawsze kolorowe i smaczne. Tutaj najważniejsze są chwasty, polskie bulwy, owoce i kwiaty.  
Staram się używać produktów lokalnych i sezonowych.   

Większość to przepisy autorskie, są też znalezione gdzieś tam, jak  i znalezione, ale przerobione 

 

Otwórz stronę: http://wegannerd.blogspot.com/

Jadłonomia to blog z roślinnymi przepisami, gdzie w roli głównej występują bulwy, korzenie, liście i inne chwasty. Burak zmienia się w ciasto czekoladowe, pietruszka występuje w parze z gruszką a z kilku garści orzechów powstaje słodki sernik. Nie znajdziecie tutaj mięsa, ryb a od niedawna także na próżno możecie szukać tu nabiału, jajek i produktów pochodzenia zwierzęcego.

Otwórz stronę: http://www.jadlonomia.com

 

Ten blog powstał z pasji. Kilka lat temu Anna Lewandowska na własnym przykładzie zorientowała się, jak wielki wpływ ma dieta na zdrowie sportowca. Szukała informacji, lektur, kontaktów z fachowcami. 

 

Znajdziemy tutaj ciekawe przepisy jak również zestawy ćwiczeń Anny Lewandowskiej, która jest dla nas przykładem dobrej formy i pozytywnej energii!!! 

Zachęcamy do ćwiczeń...bo zdrowe ciało to przecież odżywienie jak również aktywność fizyczna!!!

 

Zapraszamy!

 

Otwórz stronę: http://hpba.pl/