Nasz sklep posiada certyfikat nr PL-EKO-07-18907 wydany przez jednostkę certyfikującą AGOBIOTEST. Oznacza to, że jesteśmy pod stałym nadzorem sprawdzającym, czy produkty, które sprzedajemy spełniają wszystkie wymagania określone w rozporządzeniach Unii Europejskiej dotyczących rolnictwa ekologicznego.

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Aktualnie zamówienia zbieramy do PONIEDZIAŁKU 16 GRUDNIA DO GODZ. 24.00. 

Paczki do klientów z Warszawy i najbliższych jej okolic  dostarczamy w czwartek 19 grudnia, paczki do klientów z pozostałych miast dostarczamy w piątek 20 grudnia

Zamówienia na produkty świąteczne z Warszawy i okolic objęte naszym dowozem dostarczymy 23 grudnia.

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 19 grudnia (Czwartek)

Koncentrat napoju probiotycznego Joy Day topinambur ekologiczny


Koncentrat napoju probiotycznego Joy Day topinambur ekologiczny
Cena: 36,00 zł
- +
500ml
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: Polska)

Z uwagi na specyficzny skład ekstraktu polecamy szczególnie:
 
- w terapiach odtoksyczniających i oczyszczania wątroby,
- osobom starszym i rekonwalescentom dla wsparcia organizmu bogactwem jego składników witaminowych, mineralnych i antyoksydacyjnych 
- dla opóźnienia procesów starzenia się komórek.
 
Skład odmiany Topinambur: kompleks żywych kultur bakterii probiotycznych oraz ekstrakt procesu fermentacji warzyw w tym: bulw topinambura, korzeni marchwi i pasternaka.
 
Zalecane spożycie podczas posiłków: dorośli: od 10 do 15 ml (2-3 łyżeczki) 3 razy dziennie rozcieńczone w ok. 100 ml wody lub z innym dowolnym napojem. Dzieci powyżej 3-go roku życia: 5 ml (1 łyżeczka) 3 razy dziennie rozcieńczone w ok. 50 ml wody lub z innym smacznym napojem.