Nasz sklep posiada certyfikat nr PL-EKO-07-18907 wydany przez jednostkę certyfikującą AGOBIOTEST. Oznacza to, że jesteśmy pod stałym nadzorem sprawdzającym, czy produkty, które sprzedajemy spełniają wszystkie wymagania określone w rozporządzeniach Unii Europejskiej dotyczących rolnictwa ekologicznego.

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Aktualnie zamówienia zbieramy do PONIEDZIAŁKU 16 GRUDNIA DO GODZ. 24.00. 

Paczki do klientów z Warszawy i najbliższych jej okolic  dostarczamy w czwartek 19 grudnia, paczki do klientów z pozostałych miast dostarczamy w piątek 20 grudnia

Zamówienia na produkty świąteczne z Warszawy i okolic objęte naszym dowozem dostarczymy 23 grudnia.

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 19 grudnia (Czwartek)

Liść aloesu świeży


Liść aloesu świeży
Cena: 12,00 zł
- +
sztuka ok 400g
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: Hiszpania)

Pij sok na zdrowie

Po przecięciu liścia z jego środkowej części uzyskuje się jasny, gęsty żel, natomiast między żelem a skórą liści znajduje się warstwa komórek, które zawierają żółty sok. Ma on wyrazisty smak i zapach.

Związki obecne w aloesie sprawiają, że jego sok bardzo korzystnie wpływa na zdrowie. Wzmacnia odporność, działa przeciwbólowo, przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, przyspiesza proces gojenia (w przypadku oparzeń, otarć, ran, owrzodzeń, odmrożeń), przeciwdziała powstawaniu kamieni nerkowych (lub zmniejsza ich rozmiar), pomaga leczyć trądzik i regeneruje skórę, pobudza regenerację tkanek.