ZAMÓWIENIA NA KOLEJNĄ DOSTAWĘ PRZYJMUJEMY DO PONIEDZIAŁKU 26.02.2018

do godz.21.00. Dostawa na Warszawę i okolice  naszym transportem 01.03.18. Dostawa kurierem DPD 02.03.18

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 1 marca (Czwartek)

Pasta z orzechów nerkowca ekologiczna


Pasta z orzechów nerkowca ekologiczna
Cena: 38,00 zł
- +
300g
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: Polska)

To trzeba wiedzieć o orzechach nerkowca

Pewnie niewielu wie, że nerkowiec, roślina o botanicznej nazwie nanercz wschodni, jest bliskim krewniakiem mango, natomiast to, co nazywamy orzechem nerkowca, tak naprawdę jest nasieniem pestkowca (czyli owocu o budowie takiej samej, jak śliwka czy morela). Właściwy owoc nerkowca jest dwuczęściowy: składa się z pestkowca pokrytego zewnętrzną, mięsistą osłoną, zwaną jabłkiem nanerczowym. Najdziwniejsze jednak jest to, że owo „jabłko” ma... gruszkowaty kształt!

Dlaczego warto używać orzechów nerkowca?

Etykietka, którą przypięto nasionom nerkowca, zachwalająca je jako „najzdrowsze orzechy świata”, oddaje prawdę o tych cennych darach natury. Bogate w potas i magnez sprawiają, że o serce i stan nerwów można być spokojnym. Podobnie, jak o poziom glukozy we krwi, bo orzechy te mają niski indeks glikemiczny. Na dodatek każdy smakosz tych orzechów może potwierdzić, że po ich zjedzeniu, czuje się... szczęśliwszy. To nie subiektywne odczucie, ale wpływ działania serotoniny – jednego z hormonów, które wprawiają nas w doskonały nastrój.

Dlaczego bio-pasta z orzechów nerkowca jest tak wyjątkowa?

Bio-pastę z orzechów nerkowca tworzą tylko i wyłącznie orzechy surowe (nie poddawane prażeniu). To produkt całkowicie naturalny, bez żadnych dodatków. 100% orzechów nerkowca w postaci łatwej do smarowania pasty: pysznej i zdrowej, zachowującej wszystkie właściwości tych bezcennych darów natury.

Jak wykorzystać bio-pastę z orzechów nerkowca?

Bio-pasta z orzechów nerkowca to idealny dodatek do kanapek, krakersów, sucharków, herbatników i gofrów. Można nią wzbogacać smak wypieków, podawać w towarzystwie paluszków, zajadać samodzielnie. Ze względu na wygodną w użytkowaniu postać, idealnie nadaje się jako żelazne zabezpieczenie energii i składników odżywczych podczas wypadu lub wędrówki. Zawsze można po nią sięgnąć do plecaka i sycąc głód, jednocześnie delektować się wspaniałym smakiem.