Zamówienia na najbliższą dostawę przyjmujemy  do 14 października  do godziny 21.00. Dostawę na terenie Warszawy i w najbliższych jej okolicach zrealizujemy w czwartek  17 pażdziernik

 

Zamówienia do klientów spoza Warszawy  dostarczone zostaną  w piątek 18 pażdziernik

 

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 24 października (Czwartek)

Fushi Green Tea Extract with Matcha (500mg High Strength)


Fushi Green Tea Extract with Matcha (500mg High Strength)
Cena: 67,00 zł
- +
60 kapsułek
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: UK)

Suplement Diety

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (63 mg w porcji dziennej), nie spożywać więcej niż 400 mg kofeiny ze wszystkich źródeł w ciągu dnia.?

Ekstra mocny ekstrakt z zielonej herbaty z wysoką 95%zawartością polifenoli Z dodatkiem proszku Matcha Zawiera minimum 45% EGCG - główny przeciwutleniacz Zawiera mnóstwo antyoksydantów.
 

Zielona herbata to napój, który korzystnie wpływa na zdrowie i urodę. Z rośliny Camellia Sinensis są pozyskiwane trzy rodzaje herbaty tj. zielona, oolong i czarna. Różnią się one stopniem sfermentowania. Zielona herbata nie jest poddana fermentacji, tylko działaniu pary, dzięki czemu zachowuje swoje cenne właściwości prozdrowotne. Herbata oolong jest częściowo fermentowana, a czarna całkowicie. Fermentacja zmniejsza zawartość antyoksydantów w herbacie, zwiększa zaś zawartość kofeiny. Zielona herbata zawiera najwięcej antyoksydantów, natomiast herbata czarna zawiera 2-3 razy więcej kofeiny niż zielona.

Matcha to zielona herbata w proszku, produkowana z liści krzewów specjalnie ocienianych przed światłem. Dzięki temu zawiera ona więcej chlorofilu i aminokwasu L-teaniny. Produkt zielona herbata z Matcha firmy Fushi to pierwszy tego rodzaju suplement na rynku. Dzięki połączeniu ekstraktu z zielonej herbaty i czystej herbaty Matcha otrzymujemy mieszankę o niezwykle skutecznych właściwościach prozdrowotnych.

Bioaktywne związki zawarte w zielonej herbacie poprawiają zdrowie i samopoczucie, a także zapewniają młody wygląd. Polifenole o działaniu antyoksydacyjnym tj. flawonoidy i katechiny wymiatają wolne rodniki, które uszkadzają komórki i sieją spustoszenie w organizmie. Uważa się, że wolne rodniki to jedna z głównym przyczyn starzenia się organizmu. Antyoksydanty zawarte w zielonej herbacie pomagają neutralizować wolne rodniki oraz poprawiają samopoczucie.

Galusanepigallokatechiny (EGCG) to najsilniejszy aktywny związek zielonej herbaty. Pomaga zmniejszyć uszkodzenia oksydacyjne komórek i tkanek. Związek ten występuje tylko w zielonej herbacie, które nie jest poddana fermentacji. Ani herbata oolong, ani czarna nie zawierają EGCG.

Zielona herbata zawiera  aminokwas L-teaninę, który pomaga organizmowi radzić sobie ze stresem. Pozostałe właściowści zielonej herbaty:

  • pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu
  • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby 
  • wspomaga naturalną obronę organizmu.

 

Zioła i rośliny wykorzystywane przez firmę Fushi są uprawiane zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego, przetwarzane w niskiej temperaturze oraz w 100% raw, aby zachowały swoje cenne właściwości odżywcze. Surowce pochodzą ze zrównoważonych źródeł. "Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, odpowiedzialni za nasze działania, a nasze produkty są przyjazne dla środowiska".

Sposób użycia: spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie.

Produkt nie zawiera: wypełniaczy, pszenicy, laktozy, konserwantów, sztucznych kolorantów, drożdży, cukru.

Nie testowany na zwierzętach. Odpowiedni dla wegetarian i wegan.??

Produkt w szklanym opakowaniu.??