Nasz sklep posiada certyfikat nr PL-EKO-07-18907 wydany przez jednostkę certyfikującą AGOBIOTEST. Oznacza to, że jesteśmy pod stałym nadzorem sprawdzającym, czy produkty, które sprzedajemy spełniają wszystkie wymagania określone w rozporządzeniach Unii Europejskiej dotyczących rolnictwa ekologicznego.

 

Zamówienia na najbliższą dostawę przyjmujemy do 20 stycznia 2020.
Dostawa na terenie Warszawy i okolicach objętych naszym dowozem odbędzie się w czwartek 23.01, dostawa na kraj DPD-24.01

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 23 stycznia (Czwartek)

KREM PRZECIWSŁONECZNY SPF 30 HIPOALERGICZNY 80 ml - SOLEO ORGANICS


KREM PRZECIWSŁONECZNY SPF 30 HIPOALERGICZNY 80 ml - SOLEO ORGANICS
Cena: 120,00 zł
- +
80ml
produkt dostępny

SKŁADNIKI 
tlenek cynku 22,3%, olej z nasion pestek winogron,olej z nasion słonecznika, trójgliceryd kaprylowo-kaprynowy, oleje roślinne, wosk kandelila, wosk pszczeli, olejek z orzechówmacadamia, masło cupuacu, ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z kwiatów rumianku rzymskiego, lecytyna, olej z krokosza barwierskiego, ekstrakt z ogórka, olej z witaminy E.  

OPIS
Krem o wysokiej ochronnie przeciwsłonecznej dla każdego rodzaju skóry, chroniący przed promieniowaniem UV-A i UV-B. Odpowiedni dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.

SPOSÓB UŻYCIA
Potrząsnąć i ścisnąć tubkę. Nałożyć równomiernie na odsłonięte fragmenty skóry przed ekspozycją na słońce. Aplikację należy powtarzać regularnie (najlepiej co 3 godziny) w przypadku starcia preparatu (np. przy wycieraniu się lub po uprawianiu sportu).

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Unikać kontaktu z oczami, w przypadku dostania się do oczu spłukać wodą. W przypadku podrażnienia skóry lub wysypki nie stosować i skontaktować się z lekarzem.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 30 stopni C.