Nasz sklep posiada certyfikat nr PL-EKO-07-18907 wydany przez jednostkę certyfikującą AGOBIOTEST. Oznacza to, że jesteśmy pod stałym nadzorem sprawdzającym, czy produkty, które sprzedajemy spełniają wszystkie wymagania określone w rozporządzeniach Unii Europejskiej dotyczących rolnictwa ekologicznego.

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Aktualnie zamówienia zbieramy do PONIEDZIAŁKU 16 GRUDNIA DO GODZ. 24.00. 

Paczki do klientów z Warszawy i najbliższych jej okolic  dostarczamy w czwartek 19 grudnia, paczki do klientów z pozostałych miast dostarczamy w piątek 20 grudnia

Zamówienia na produkty świąteczne z Warszawy i okolic objęte naszym dowozem dostarczymy 23 grudnia.

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 19 grudnia (Czwartek)

BUTELKA NA WODĘ ZIELONA 600 ml - JOSEPH JOSEPH


BUTELKA NA WODĘ ZIELONA 600 ml - JOSEPH JOSEPH
Cena: 59,00 zł
- +
600ml
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: UK)

JOSEPHButelka ułatwiająca kontrolę spożycia wody .Wbudowany wskaźnik pokazuje, ile w danym dniu wypiliśmy wody. Każde napełnienie to nowy punkt na Twojej butelce. Może być używana jedynie do wody niegazowanej. Nie należy wlewać koktajli, soków, napojów z drobinkami lub wody gazowanej. Posiada szeroki wlew, który ułatwia napełnienie kostkami lody lub czyszczenie. Szczelna nakrętka zapobiega wylaniu płynu.
  • Materiał: tritan / tworzywo sztuczne
  • Wymiary: 6.8x 23.6 cm (średnica i wysokosć)
  • Pojemność: 600.00 ml
  • Butelka po odkręceniu korka nadaje się do zmywarki (korek myć ręcznie)

Joseph Joseph jest amerykańską marką, która swoją działalność rozpoczęła w 2003 roku. Założycielami są dwaj bracia Joseph - Richard i Anthony. Specjalizują się w produkcji bardzo praktycznych akcesoriów kuchennych, które sprawdzą się w każdym domu i ułatwią pracę. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych kolorów, produkty tej marki idealnie pasują do każdego wystroju. Produkty Joseph Joseph są doceniane na całym świecie za swoją wielofunkcyjność i uhonorowane wieloma nagrodami, np. Red Dot Design Award oraz Design Plus.