Zamówienia na najbliższą dostawę przyjmujemy  do 26 sierpień do godziny 21.00. Dostawę na terenie Warszawy i w najbliższych jej okolicach zrealizujemy w czwartek  29 sierpnia

 

Zamówienia do klientów spoza Warszawy  dostarczone zostaną  w piątek 30 sierpnia

 

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 29 sierpnia (Czwartek)

Borówka amerykańska krajowa ekologiczna


Borówka amerykańska  krajowa ekologiczna
Cena: 12,50 zł
16,00
- +
opakowanie 250
produkt dostępny
PROMOCJA! produkt niepolecany do wysyłki kurierem

(Kraj pochodzenia: Polska)

Owoce borówki wysokiej, znanej u nas jako borówka amerykańska, wyróżniają się dużymi zasobami cennych składników odżywczych, co sprawia, że są cennym elementem zbilansowanej i zdrowej diety. Owoce borówki bogate są w mikro- i makroelementy, w szczególności wapń, fosfor i potas.
Prowadzone nad borówką liczne badania naukowe wykazały obecność znacznych ilości związków antyoksydacyjnych, wielu substancji biologicznie czynnych, enzymów obniżających poziom cholesterolu. Substancje te zmniejszają zagrożenie arteriosklerozą i chorobami serca. Obniżają poziom "złego" cholesterolu LDL, zwiększają zaś zawartość korzystnego dla zdrowia HDL. Wysoka zawartość przeciwutleniaczy jest nieoceniona przy zapobieganiu wielu chorobom i stanowi element profilaktyki przeciwnowotworowej.
Borówka ma także korzystny wpływ na wzrok. Zarówno spożywanie jej owoców, jak i stosowanie zewnętrzne zalecane jest dla osób, których wzrok narażony jest na długotrwałe obciążenie - kierowców, osób pracujących przy komputerze, pracowników precyzyjnych. Ekstrakt z borówki stosowany jest w wielu popularnych kroplach mających przynosić ulgę zmęczonym oczom.

 

Źródło: borowka.ovh.org