Zamówienia na najbliższą dostawę przyjmujemy do 25 marca do godziny 21.00. Dostawę na terenie Warszawy i w najbliższych jej okolicach zrealizujemy w czwartek 29 marca. Zamówienia do klientów spoza Warszawy  dostarczone zostaną  w piątek 30 marca. 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 28 marca (Czwartek)

Kiełki rzodkiewki ekologiczne


Kiełki rzodkiewki ekologiczne
Cena: 4,50 zł
- +
50g
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: Polska)

Kiełki rzodkiewki charakteryzuje ostry, wyrazisty smak. Za tym smakiem kryje się bogaty skład, który warto poznać, by jeszcze chętniej urozmaicać tym składnikiem swoje potrawy kulinarne. 
Kiełki rzodkiewki to przede wszystkim tanie źródło cennych witamin. Przed zakupem kolejnych suplementów diety, warto więc przetestować także taką metodę. Może nie warto faszerować się lekami i postawić na bardziej naturalne sposoby dbania o organizm?

W skład kiełek rzodkiewki wchodzą liczne witaminy – m.in. witamina A, B, C, E, H. Co istotne, zawartość witaminy C jest w nich ponad dwukrotnie wyższa niż w korzeniu rzodkiewki. To właśnie dlatego kiełki rzodkiewki doskonale wpływają na stan odporności organizmu. Nazywa się je przez to naturalnym antybiotykiem. Z tej przyczyny zaleca się ich spożywanie w okresie jesienno-zimowym, kiedy podatność na zachorowania jest największa.