ZAMÓWIENIA NA KOLEJNĄ DOSTAWĘ PRZYJMUJEMY DO PONIEDZIAŁKU 20.08.2018 do godz.21.00

 

Dostawa na Warszawę i okolice  naszym transportem 23.08.2018. Dostawa kurierem INPOST 24.08.18

 

Z POWODU ŚWIĘTA PRZYPADAJĄCEGO W DN.15.08 (środa) W PRZYSZŁYM TYGODNIU NIE REALIZUJEMY ZAMÓWIEŃ. WSZYSTKIE ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA ZREALIZUJEMY W PODANYM WYŻEJ TERMINIE

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 23 sierpnia (Czwartek)

Kwiaty nasturcji ekologiczne- naturalny antybiotyk


Kwiaty nasturcji ekologiczne- naturalny antybiotyk
Cena: 16,50 zł
18,00
- +
opakowanie
produkt dostępny
PROMOCJA!

(Kraj pochodzenia: Polska)

Nasturcje to jednoroczne rośliny o kolorowych kwiatach. Sok z tej rośliny zabija drobnoustroje, które przyczyniają się do zapalenia płuc, anginy, czerwonki, dyfterytu oraz tyfusu. Surowe pączki kwiatowe nasturcji o ostrym aromacie można podawać przy zapaleniu oskrzeli, migdałków, grypie oraz przewlekłych bronchitach. Ponieważ liście nasturcji zawierają sporą ilość witaminy C, kwiat ten może skutecznie wyleczyć przeziębienie.

Nasturcja nadaje się w całości do wykorzystania w kuchni. Ma intensywny zapach i ostry, pieprzowy smak. Sery, jaja i surówki z dodatkiem jej kwiatów lub liści są pikantniejsze, a przy tym wyglądają bardzo efektownie. Natomiast niedojrzałe nasiona, jeszcze zielone można z powodzeniem marynować. Swym wyglądem i smakiem do złudzenia przypominają egzotyczne kapary. Dodaje się je do sałatek, mięs i sosów. Warte polecenia są też aromatyczne nalewki z nasturcji.