Nasz sklep posiada certyfikat nr PL-EKO-07-18907 wydany przez jednostkę certyfikującą AGOBIOTEST. Oznacza to, że jesteśmy pod stałym nadzorem sprawdzającym, czy produkty, które sprzedajemy spełniają wszystkie wymagania określone w rozporządzeniach Unii Europejskiej dotyczących rolnictwa ekologicznego.

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Aktualnie zamówienia zbieramy do PONIEDZIAŁKU 16 GRUDNIA DO GODZ. 24.00. 

Paczki do klientów z Warszawy i najbliższych jej okolic  dostarczamy w czwartek 19 grudnia, paczki do klientów z pozostałych miast dostarczamy w piątek 20 grudnia

Zamówienia na produkty świąteczne z Warszawy i okolic objęte naszym dowozem dostarczymy 23 grudnia.

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 19 grudnia (Czwartek)

Orzech laskowy łuskany ekologiczny


Orzech laskowy  łuskany ekologiczny
Cena: 16,60 zł
- +
250g
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: Polska)

Dlaczego warto używać ekologicznych orzechów laskowych łuskanych i prażonych?

Dostępne u nas orzechy laskowe pochodzą z wyselekcjonowanych upraw prowadzonych w systemie ekologicznym. Pozbawione zostały twardej łupinki, dlatego wystarczy jeden ruch, aby sięgnąć po te skarbnice witamin i minerałów. Dla wzmocnienia znakomitego orzechowego smaku i aromatu poddano je procesowi prażenia. Pomimo swej kaloryczności (zaledwie 100 g orzechów laskowych dostarcza 2,5 razy więcej energii niż tej samej wielkości porcja frytek z frytkownicy!), polecane są jako znakomite źródło bezcennych dla zdrowia i urody nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawierają dużo potasu, fosforu i mają niski indeks glikemiczny, dlatego powinny je zjadać osoby, które dbają o prawidłowe wartości ciśnienia, mocne kości i zęby oraz cenią zdrowy styl życia.

Jak wykorzystać ekologiczne łuskane prażone orzechy laskowe?

Owoce leszczyny są pyszne i mają tę cenną właściwość, że znakomicie pasują do dań słodkich, jak i pikantnych. Po posiekaniu lub zmieleniu można je dodawać do ciast i deserów, posypywać nimi sałatki, kanapki czy pasty. Wzbogacą smak twarogów, naleśników i koktajli.