Nasz sklep posiada certyfikat nr PL-EKO-07-18907 wydany przez jednostkę certyfikującą AGOBIOTEST. Oznacza to, że jesteśmy pod stałym nadzorem sprawdzającym, czy produkty, które sprzedajemy spełniają wszystkie wymagania określone w rozporządzeniach Unii Europejskiej dotyczących rolnictwa ekologicznego.

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Aktualnie zamówienia zbieramy do PONIEDZIAŁKU 16 GRUDNIA DO GODZ. 24.00. 

Paczki do klientów z Warszawy i najbliższych jej okolic  dostarczamy w czwartek 19 grudnia, paczki do klientów z pozostałych miast dostarczamy w piątek 20 grudnia

Zamówienia na produkty świąteczne z Warszawy i okolic objęte naszym dowozem dostarczymy 23 grudnia.

 

 

Dodatkowy numer telefonu 535 427 623

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 19 grudnia (Czwartek)

Napój migdałowy bez cukru ekologiczny


Napój migdałowy bez cukru ekologiczny
Cena: 12,50 zł
opakowanie/1L
produkt chwilowo niedostępny

 

Mleko migdałowe to doskonały naturalny zamiennik dla mleka krowiego, nie zawierający laktozy i cholesterolu. Mleko migdałowe polecane jest jako podstawa diety makrobiotycznej, gdyż pełne jest witamin, które korzystnie wpływają na układ nerwowy. Mleko migdałowe wzmacnia odporność, a także chroni i wzmacnia wzrok. Jest też świetnym dodatkiem do deserów i kawy.
Napoje migdałowe są lekkostrawne, stanowią doskonałe źródło białka. Szczególnie polecane dla wegetarian i wegan jako źródło niezbędnych w diecie aminokwasów. r. Napoje migdałowe są bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych.
Mleko migdałowe mogą spożywać osoby, które są uczulone na gluten, soję lub mają nietolerancję na białko pochodzenia zwierzęcego.

 

Składniki:

woda, migdały*(3%), skrobiaryżowa*, naturalny aromat, substancjazagęszczająca: karagen, sól morska

 

(*składniki ekologiczne)