ZAMÓWIENIA NA KOLEJNĄ DOSTAWĘ PRZYJMUJEMY DO PONIEDZIAŁKU 19.03.2018

do godz.21.00. Dostawa na Warszawę i okolice  naszym transportem 22.03.18. Dostawa kurierem DPD 23.03.18

 

NAJBLIŻSZA DOSTAWA 29 marca (Czwartek)

Syrop z agawy niebieskiej surowy ekologiczny-1200g


Syrop z agawy niebieskiej surowy ekologiczny-1200g
Cena: 40,00 zł
- +
1200g
produkt dostępny

(Kraj pochodzenia: Meksyk)

 • Najbardziej wartościowa wersja syropu, pozyskiwana z niebieskiej agawy
 • Syrop przetwarzany w niskiej temperaturze (raw)
 • Mimalnie bardziej gęsty niż syrop w wersji jasnej
 • Super smak
 • Produkt  pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem: PL-EKO-03
 • Syrop z Agawy, w smaku zdecydowanie bardziej delikatny niż miód czy syrop klonowy. Najczęściej stosowany jest jako słodzik do napojów energetycznych, herbat itp. 

  Syrop z Agawy jest o blisko 1,5 razy słodszy od cukru, co oznacza że można go używać w mniejszej ilości, osiągając ten sam poziom słodyczy, o tej samej liczbie kalorii. 

   

   

  Dlaczego warto używać syrop z agawy?

  Syrop z Agawy jest zdrowszą alternatywą dla tradycyjnego cukru i uznawany za najzdrowszą substancję słodzącą na świecie. Zawiera naturalne enzymy, witaminy, składniki mineralne ?(w tym wapń i żelazo) oraz błonnik i inulinę. Badania wykazały, że włączenie do codziennej diety wzmacnia zdrowie, energię oraz system immunologiczny. 

  Porównując syrop z Agawy z białym cukrem, ma on zdecydowanie niższy indeks glikemiczny, dlatego może być stosowany przez osoby chore na cukrzyce. 

  Oprócz wzmacniania układu odpornościowego, syrop z agawy wpływa na poziom naszej energii, a także wspomaga przy utracie masy ciała w czasie diety. 

   

   

  Jak używać syropu z agawy?

  Syrop jest prawie 1,5 razy słodszy od cukru, dlatego należy go dodawać około 30% mniej od tradycyjnego cukru, w celu uzyskania takiej samej słodkości.

  Może być również stosowany do wypieków, jednak powoduje on szybsze brązowienie ciasta. Zaleca się zmianę temperatury pieczenia o 15 do 25 stopni.

  Syrop z Agawy bardzo łatwo rozpuszcza się w zimnej lub ciepłej wodzie. Dzięki temu jest wygodny w użyciu. Jest to idealny środek słodzący do herbaty, kawy a także gotowania, konserwowania i pieczenia.